Změna dodavatele energií

Energetické poradenství v oblastí dodávky elektrické energie a zemního plynu

V čem Vám můžeme pomoci?

Vyznat se ve faktuře

Poradíme Vám, jak můžete měnit dodavatele energií a jaké máte dnes podmínky.

Výpočet úspory

Spočítáme Vám možnou úsporu při přechodu k jinému dodavateli.

Realizace vybraného řešení

Zajistime komfortní přechod k jinému dodavateli a budeme Vám hlídat případné zvýšení ceny. 

Jednoduché a komfortní řešení úspory energ

Partnery garantujeme

Naše obchodní partnery jsme vybírali pečlivě. Patří mezi největší a nejstabilnější dodavatele  energií na trhu, takže je u nich zajištěna stabilní dodávka energií. Od nás vždy dostanete jen jednu cenu, a to tu nejnižší možnou, kterou máme od partnerů garantovanou. Budeme hlídat Vaši cenu, a v případě, že dojde k případnému zdražení energií, budeme Vás informovat a hledat pro Vás nejvýhodnější řešení. 

Naši partneři

dodavatelé el. energií a zemního plynu

E.ON

je významným a dominantním dodavatelem elektřiny. Dodává nejen ve svých spádových oblastech, ale po celé České republice. Dodávka elektřiny je tedy ve všech spádových oblastech, tedy i ve spádových oblastech společnosti ČEZ.

Yello Energy

vstoupila na český trh v listopadu 2012. Jedná se o dceřinou společnost Pražské energetiky a.s. Jejich nabídka pokrývá všechny možnosti využití elektřiny a plynu v domácnostech a u drobných podnikatelů.

MND

Moravské naftové doly jsou největší česká těžební společnost ropy a plynu, mají stoletou tradici v oboru. Plyn přímo nabízejí velkoodběratelům a domácnostem. Kromě Plynu z první ruky přímo z vlastní těžby nabízí zákazníkům elektrickou energii. 

Chci nezávaznou nabídku

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.